DOJAZD - MOS Goniądz

Idź do spisu treści

Menu główne:

PKP - 
Stacja PKP w Goniądzu mieści się 3 km od miasta. Trzeba do Ośrodka dojść pieszo.  Stacja Mońki ( 10 kilometrów od Goniądza).  Można skorzystać z TAXI lub autobusu KURIEJ  JANKOWSKI lub PKSNOVA.

Na stacji Mońki zatrzymują się pociągi osobowe i pośpieszne. Kasa na stacji Mońki  jest nieczynna. Odjeżdżając bilety kupuje się u konduktora. Do stacji dojeżdżają bezpośrednie pociągi ze Szczecina przez Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Grajewo. Z Wrocławia przez Poznań, Toruń, Olsztyn. 
Jadąc pociągiem przez Warszawę należy się kierować na Białystok i potem dalej pociągiem lub bezpośrednim autobusem do Goniądza. Jadąc od strony północnej kierujemy się na Ełk, potem pociągiem na trasie Ełk-Białystok. Zawsze wysiadamy w Mońkach. 

Rozkład jazdy z Białegostoku Rozkład jazdy z Białegostoku-KURIER   PKSNOVA

SAMOCHÓD
Goniądz leży przy trasie Białystok - Ełk.
Jadąc z Białegostoku przez Mońki skręcamy w miejscowości Downary (w prawo) - do Goniądza mamy 5 km.

Jadąc z Warszawy - skręcamy w Mężeninie do Goniądza i kierujemy się na Osowiec.

Jadąc z Łomży - wyjeżdżamy na trasę w kierunku Białegostoku. W Piątnicy skręcamy na lewo w kierunku Jedwabnego. Dalej w kierunku Radziłowa. Dojeżdżamy do Osowca - Twierdzy i za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.

Jadąc z Ełku - jedziemy przez Grajewo w kierunku Białegostoku do miejscowości Osowiec - Twierdza, za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.
Jadąc z Suwałk, Augustowa - jedziemy trasą do Białegostoku do miejscowości Suchowola. Tam skręcamy w kierunku Goniądza - 28 km.

Ośrodek mieści się w centrum Goniądza. Obok Urzędu Miasta należy skręcić w wewnętrzną drogę dojazdową do placówki.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego